Květen 2010

1. kapitola

15. května 2010 v 21:22 | Veve |  FF- Život s Atasuki
Je to taková slátanina, ale snad se bude líbit. JO...mno možná že je TROŠKU divná, ale na to si u mě zvyknete... doufám


"Fuuton: Kamikaze!" vykřikla černovláska. "Nic lepšího tam nemáš?" škádlil jí Kisame. Odpovědí mu byl výkřik: "Hyourou no Jutsu! Technika Ledového vězení!" Než se Kisame nadál, byl uvězněn uprostřed kvádru tvořeného ledem. Rozmáchl se svou Samahedou, ale meč se jen neškodně odrazil od ledové zdi. "To ti nepomůže, rybičko," škádlila ho, "je to posílené mojí chakrou." "Sakra…no dobře! Vzdávám to!" křikl na ní. "Kessidy, už ho nech." Pousmál se Pein, který celý trénink pozoroval z bezpečné vzdálenosti. "Je dobré mít u sebe dva bývalé kapitány ANBU." mumlal si pro sebe.
"Zítra jdeš na misi s Hidanem!" křiknul na ní ještě, než odešel.
"Dobré ráno, ty spáči." přivítal ráno Kessidy Itachi. "Sklapni Uchiho!" zavrčela. "No, no, no. Ty jsi taky Uchiha, pokud vím…" "Neštvi mě, bráško!" "Jdeš trénovat?" "Ne, mám misi s Hidanem." odpověděla potichu. "Tak to sis mohla přispat. Ten nevstane dřív jak v deset." "Já ho zabiju!" zaúpěla. "Je nesmrtelný…"namítnul Itachi. "Tak ho obětuju Jashinovi!" křikla už mírně namíchnutá. "Jashinovi?" Itachi se zatvářil nechápavě. "No jo, vždyť ty jsi taky Jashinistka! Budete si skvěle rozumět." "Grrrr!"
"Co je to za
misi? Já si totiž zapomněl nabrousit kosu." žvatlal Hidan. " Prostě šlohnout svitek s regenerační technikou dřív než Orochimaru
a Konoha. A pak se vrátit dřív, než se pozabíjíme navzájem." vysvětlila Kessidy. "Hm…a myslíš, že Orochimara porazíme, kdybychom se s ním střetli?" zajímal se. "Oroxichta jsem porazila asi stokrát…" odvětila klidně.
Šli celý den a noc. Za svítání konečně stanuli před klášterem. Kessidy vytáhla katanu, Hidan se pomazlil s kosou a vyrazili. "Ty je zdržíš, já vezmu svitek." rozkázala Kess. Oba se rozběhli ke vchodu do kláštera. Na dvoře se rozdělili; Hidan zůstal na místě, zatímco Kess utíkala doprava do míst, kde měl být svitek. "Henge." šeptla a v tu ránu místo ní stál starý mnich. Neprozrazena prošla kolem stáží a vešla do obrovské katedrály. "Tady to někde musí být." Pohled jí padl na sochu nějakého boha. Opatrně zalovila v jedné skulině a vytáhla svitek. Už chtěla odejít, když se rozezněl alarm. Do místnosti se vřítili bojový mniši. "Tak o tomhle se Leader nezmínil!" prolítlo Kess hlavou. "Tsuuga!" zašeptala. "Ostrý tesák!" Tentokrát to vykřikla. Většina mnichů padla k zemi ve snaze si zachránit život.
Vyběhla ven a s sebou vzala i Hidana. "Co jsi udělala, že tě nechali jen tak odejít? Tos je povraždila, nebo co?" podivil se služebník Jashina. "Ne, nepozabíjela,", uchichtla se,
" Nechali se napálit na jutsu úrovně D."
Pomalu se blížili k sídlu. "Promiň. že se ptám, já vím že mi do toho nic není, ale ty máš něco s Itachim?" "Definuj to 'něco'" "No jestli s nim…spíš." "Aha…no to je těžký. Oba chceme obnovit klan. Samozřejmě by měl být čistokrevný a Itachi by ho chtěl asi těžko obnovit se Sasukem. Náš malý pošetilý bratříček si totiž myslí, že nás dokáže zabít." odpověděla Kess. "Proč se ptáš?" "Ale…no tak jen tak." zatloukal Hidan. "Neumíš lhát." usmála se Kess.

"Jak je u šéfa dlouho?" "Už přes čtyři hodiny." "A co tam dělaj?" "Kessidy prý vymyslela pár básniček a Šéfovi se tak líbí, že
mu je musí číst pořád dokola…" Za dveřmi do Leaderovi kanceláře se oval smích. "Řekni to ještě jednou." škemral Vůdce. Potom se ozval Kessidin hlas: " Kisame : Jsem hezká malá rybička,což je trochu chybička.Pár lidí už mě chtělo zkonzumovat,toho se chci příště vyvarovat...Peinovo heslo se do mysli vkradlo -"Ryba je kámoš a ne žrádlo!!!"
Všichni, kdo seděli okolo stolu se rozesmáli, jen Kisame zrudnul. Ale to už Kessidy za dveřmi pokračovala. "Zetsu - ," Všichni plni očekávání čekali, co z ní vypadne. " Zetsu - Jsem roztomilá masožravá kytička…" posluchači se začali smát, jen Zetsu zuřil, " a mám ráda hodně tepla, sluníčka. Kdo mi postavil nový skleníček? No přece milej šéfek Peiníček. Dal mi tam taky zrcátko, abych viděl svoje schizofrenní dvojčátko."
"Dost! Dost!" volal Pein a utíral si slzy. "Tak to je moc, tohleto! Umřu smíchy…" Kessidy se taky smála. Celá Atasuki se smála. "No to počkej, šéfe, já ještě neskončila." podotkla Kess. "Prosím tě napiš to na papírky a někam to rozvěs…" poprosil jí Pein. A v tu chvíli Kess něco napadlo.
Když šli večer Atasuki každý do svého pokoje, na dveřích jim viseli lístečky s jejich jmény. Jako první došel k svému pokoji Deidara. Zahleděl se na papírek a začal si nahlas číst:

Deidara
Explozi z písku jak má být
zaručí jedině dynamit!
Za vstup do té jeho krávoviny
mi Pein zajistil dostatek trhaviny.
Jen ten můj parťák už mě trochu nebaví -
furt si myslí, že jsem opačnýho pohlaví!


"Né! To né!!!" slyšeli za minutu zoufalé výkřiky Kakuza. "Co je, parťáku?" zeptal se Hidan vyšilujícího milovníka peněz. "Na a čti!" vrazil mu cedulku do ruky. Hidan se usmál a dal se do čtení:
Kakuzu
Jsem na prachy a Pein to ví,
byl se mnou raz dva hotový.
Dal mi práci, po které jsem toužil,
to jsem si snad ani nezasloužil.
Teď si žiju jako v pohádce,
Kakuzu - finanční poradce
Hidan se rozesmál. "Moc se nesměj."
Hidan
Od věčnýho zabíjení zase,
měl jsem kosu tupou jako prase.
Do Baumaxu to mám jenom kousek,
tak jsem si šel koupit brousek.
Pein mi tam však vybral z letáčku,
značkovou a levnou sekačku!

"Cs…co si to dovoluje?" soptil Hidan, ale usmíval se. "Á…no to je vrchol" Kessidy, sestro, já tě asi taky zabiju, jak tak vidím!" slyšeli Itachiho hysterický záchvat vzteku. "Klidni se. Maj to tam všichni…nejsi sám. Dokonce i Šéf." "Děláš si srandu?" vyjekl. "Vypadám na to?" odpověděla klidně. "Tak se na to podíváme…:
                                  
Itachi
Mé jméno je Uchiha Itachi
a jedna žena mi nestačí.
Když mě chtěl Peiňák zverbovat,
musel mi něco darovat.
A tak jsem dostal darem
svůj vlastní soukromém harém."

Kessidy se rozesmála na celý dům. "No tohle…za to tě zabiju!" slyšeli ještě. Potom se kolem nich prohnala Kess a za ní Itachi s katanou.
"Sasori!!! Sasori, pomoc!" volala z dálky na červenovlasého muže. "Za tu tvojí básničku?" zeptal se nevrle. Ale to už se Kessidy schovala za jeho zády. "Tak promiň." usmála se. "Myslíš, že to: Pein znal moje zvrhlý choutky, z živých lidí dělat loutky. Slíbil mi, což mu moc nežeru, materiál dle vlastního výběru. Spíš mě zlákal fakt, že k dispozici budu mít blonďatou krasavici! , zničí naše přátelství?" "Ne." Sasori se pousmál a políbil jí.

Básničky o Atasuki

15. května 2010 v 21:17 | Veve |  Povídky
Pein
Jsem pohodář, jsem nad věcí,
sbírám démony zvířecí.
Potrvá to pět, šest let,
ale pak s nimi ovládnu svět!
Jenže sám je neulovím,
já si radši v klídku hovím.
Vymyslel jsem bezva plán-
spolek cvoků zakládám!
Slibuju jim hory doly,
podívejte na ty voly!
Itachi
Mé jméno je Uchiha Itachi
a jedna žena mi nestačí.
Když mě chtěl Peiňák zverbovat,
musel mi něco darovat.
A tak jsem dostal darem
svůj vlastní soukromej harém
Kisame
Jsem hezká malá rybička,
což je trochu chybička.
Pár lidí už mě chtělo zkonzumovat,
toho se chci příště vyvarovat...
Peinovo heslo se do mysli vkradlo -
"Ryba je kámoš a ne žrádlo!!!"
Sasori
Pein znal moje zvrhlý choutky,
z živých lidí dělat loutky.
Slíbil mi, což mu moc nežeru,
materiál dle vlastního výběru.
Spíš mě zlákal fakt, že k dispozici
budu mít blonďatou krasavici!
Deidara
Explozi z písku jak má být
zaručí jedině dynamit!
Za vstup do té jeho krávoviny
mi Pein zajistil dostatek trhaviny.
Jen ten můj parťák už mě trochu nebaví -
furt si myslí, že jsem opačnýho pohlaví!
Hidan
Od věčnýho zabíjení zase,
měl jsem kosu tupou jako prase.
Do Baumaxu to mám jenom kousek,
tak jsem si šel koupit brousek.
Pein mi tam však vybral z letáčku,
značkovou a levnou sekačku!
Kakuzu
Jsem na prachy a Pein to ví,
byl se mnou raz dva hotový.
Dal mi práci, pokteré jsem toužil,
to jsem si snad ani nezasloužil.
Teď si žiju jako v pohádce,
Kakuzu - finanční poradce
Tobi
Kdo jsem to vůbec není podstatné,
ani to, že jedno očko mám furt schované.
Nosím masku a jsem děsně tajemnej,
možná proto jsem teď Peinův vrahoun nájemnej.
K Atasuki jsem šel zadara,
když mi slíbil, že mi bude říkat Madara
Zetsu
Jsem roztomilá masožravá kytička
a mám ráda hodně tepla, sluníčka.
Kdo mi postavil nový skleníček?
No přece milej šéfík Peiníček!
Dal mi tam taky zrcátko,
abych viděl svoje schizofrenní dvojčátko
Konan
Origami je mou vášní,
i když se vám to zdá zvláštní.
Nikdo kromě Peina neměl zdání,
že tisíc jeřábů ti splní přání.
Tak skládáme teď spolu každé noci,
ať konečně svět máme ve své moci

Promíííííňte

15. května 2010 v 20:32 | Lady a Veve |  For you
Lidičky moji zlatý, prosím o odpuštění. Strašně dlouho jsme tu ani z nás nebyly... takže odpusťte, protože já nestíhala školu (neříkám, že teď stíhám ) xD a Lady...tak s tou nwm co je, ale hlavní je toto: MOOOOC se omlouvám, ale nejde mi nainstalovat photofiltre takže diplomky budou za neurčito ---> bleskovky se pozastavují. Za druhé je tady změna v FF- I v ANBU je láska ---> píšu to pro kámošku a ta požaduje tchošinku jinačí děj, ale postavy budou doufám stejné. Za třetí se moc omlouvám SBéčkům, hlavně Love-Sasy!!!! Takže moji milí, odteď jsme doufám zpátky!!!!
Těšte se!